Valmis uus Lanesta 2019 kollektsioon !

Kollektsioon "Treasure of the seas ´´ . Ole kaunis ja veenev oma pulmapäeval !
Kas usute, et täiuslikkus on olemas? Maailmas on midagi tõeliselt veatut ja unikaalset. Kas te olete seda mõelnud? Ja meie seda usume, sest me seda ka pakume oma salongis pruutidle. Ja täna tahame teile tutvustada uut Lanesta loomingut - kollektsioon "Treasure of the seas."

Miks need kleidid on laitmatud? Esiteks seetõttu, et iga toote jaoks töötab suur spetsialistide meeskond, et mitte jätta ühtegi detaili kahe silma vahele. Detailide välja lõikamine, õmblemine, käsitsi tikkimine - midagi ei jää ilma meistrite tähelepanuta. Meie jaoks on tähtis, et pruut näeks esimesel silmapilgul kõrgelt töö kvaliteeti ja esimesest puudutusest tunneks meie toodete hämmastavat kvaliteeti.

Teiseks, meie kleidid on ainulaadsed - need on ainulaadsed, nagu kaunistused aardelaekas, sellest on tulnud ka kollektsiooni nimi. Kleitidel sädelevad kristallid ja tikandid, nad üllatavad ebatavalise pitsi, tikitud sulgede ja litritega ja hämmastavad loomingulise kombinatsiooni ja siluetidega.

Ja kolmandaks, me väga tugevalt armastame seda, mida me loome ja tõeline armastus loob alati ilu, lahkust ja täiuslikkust. Ole kaunis ja veenev oma pulmapäeval. Anname oma pruutidele unistuse - mis on pruutide tõeline rikkus .
Eelmine
Aasta Tegija 2017
Järgmine
Pulmamess 17.11.2018

Vastused puuduvad

Email again: